AKARSU KÖYÜ KAN BANKASI

Hiç acil kana ihtiyacınız oldu mu?

Sevgili Akarsu Köylüleri ..
Köyümüzün sitesine Kan bankası bölümü ekledik. Amacımız buradan kana ihtiyacı olanlara en hızlı şekilde kan yardımı yapmayı sağlamak.

Kan bankası bölümüne adınızı soyadınızı kan gurubunuzu cep  telefonunuzu yaşınızı birde nerede olduğunuzu yazarak kan ihtiyacı olan kişinin size en kolay şekilde ulaşması için gereken bilgileri doğru ve eksiksiz eklemenizdir.


Unutmayınız ki bir gün sizede kan gerekebilir.

Siz ya da bir yakınınız.. Veya bir başkası... örneğin dünyaya gözlerini yeni açmış, henüz hiç birşeyden habersiz bir bebek... Daha okula bile başlamamış, minik bir yavrucak.. Nişanı yeni yapılmış ve düğün hazırlıkları içinde olan genç bir kız... Askerden yeni dönmüş, ailesine kavuşacak bir adam düşünün. Bir kaza oldu, ya da bir hastalığa yakalandı.

Hasta yatağında bir damla kana acil ihtiyacı olan ve kısa bir sure içerisinde bulunamaz ise tüm umutları, yarınları bitecek olan birini, hayata, dostlarına hoşçakalın diyebilecek bir fırsatı bile olmayan birini düşünebiliyor musunuz?

Sizi duyarlı olmaya davet ediyoruz! Toplumumuzda bir damla acil kana ihtiyacı olan, yarına umutla bakmak ve gülmek belki de tekrar eskisi gibi mutlu olmak isteyen bir çok insan var.

Acil kan ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için lütfen bu mesajı önemseyin! Kan vermeye sıhhi bir engeliniz yoksa kan verin. Acil kan duyurularında bulunan kimselere yardımcı olun, Yarınlara umut olun. Can verin. Hayat verin! Bir yaşamın umudu olun!

Not:KAN BANKASI SADECE KÖYLERİMİZE ÖZELTİR

WwW.akarsukoyu.CoM

Tasarım:Yaman ŞİMŞEK

Acil Duyurular


Henüz Acil Duyuru Yok


İnşallah Olmazda